jtemplate.ru - free extensions for joomla

Pielęgnacja skóry

pielegnacjaKOSMETYKA Dzięki wykorzystaniu oleju z emu w kosmetykach obserwuje się następujące działanie: 

1 oczyszczanie i nawilżanie, pozostawiające skórę gładką i elastyczną, penetrujące właściwości oleju z emu pozwoliły na oczyszczanie twarzy bez wysuszania skóry wrażliwej np. mydło). 

2. redukcja obecnych drobnych linii i zmarszczek, dodaje blasku i pełni skórze każdego typu, w połączeniu z witaminą E, aloesem Alce vera i skwalenem w celu wzmocnienia działania penetracyjnego, nawilżającego i odżywiającego oleju z emu. 

3. przekazywanie lekkiej lecz niewidzialnej bariery nawilżenia, która aktywnie rozpoczyna w naturalny sposób zatrzymywanie nawilżenia. Ta bariera również pomaga zredukować wystawienie skory na niedogodności środowiska 

4. połączenie bogatych odżywczych właściwości oleju z emu, z aloesem Aloe vera, witaminą E i skwalenem pozwala głęboko penetrować i nawadniać skórę, gdy jest brak delikatnej bariery tłuszczowej nie zabezpieczającej skóry przed utratą wilgotności. Redukowane są drobne zmarszczki, pozostawiając skórę gładką, delikatną i wyglądającą młodo 

5. usta — właściwości odbudowujące, wygładzające i ochronne oleju z emu w połączeniu z naturalnym woskiem pszczelim, masłem shea, masłem kakaowym, naturalną witaminą E i czystym olejkiem eterycznym z mandarynek. 

6. ochrona skóry przed chemikaliami używanymi w ciągu dnia pracy (np. fryzjerzy). 

7. substancja zmiękczająca przy starzeniu się skóry, głęboka penetracja oleju z emu nawilża skórę, pozostawiając ją gładką, elastyczną i młodo wyglądającą. Pomaga zapobiec przy powstawaniu i łagodzi zmarszczki, przy trądziku pomaga przywrócić prawidłowe odżywianie skóry, nie zatyka porów. Włosy - delikatnie oczyszcza i nawilża dając połysk (np. szczególnie przy suchych, zniszczonych włosach).

Wyłączny dystrybutor: Pharm Service Sp. z o.o.,
ul. Grabiszyńska 243a, 53-234 Wrocław
NIP: 899-10-18-228,
KRS: 0000159200

tel. +48 501 685 115,
mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.

pharm-ztlem